![Red Cross Charity](/sites/default/files/styles/max_720_16_5/public/media/images/email-banner-600x120px-fi-en_1.jpg.webp?itok=v2s9V7zA)
Accountor Ukraine в 2020 підтримує Червоний Хрест
У цьому винятковому році всі 7 країн Accountor Group прийняли рішення підтримати благодійні активності, спрямовані на турботу про дорослих і дітей з психічними захворюваннями.
Accountor Ukraine підтримує благодійні активності Червоного Хреста в Україні. Допомога спрямовується на підтримку дітей-інвалідів та дітей одного з дитячих будинків міста Києва.
Щороку для Accountor Ukraine такі активності - це не тільки моральний обов'язок, а й - безумовно - наснага для всієї нашої команди, особливо, коли мова йде про дітей.
Нехай 2021 принесе всім міцне здоров'я, благополуччя і щастя!