Проєкт Accountor Ukraine "Відбудова України": презентація в Стокгольмі
![love-ukraine](/sites/default/files/media/images/3_2.png)
Як ми анонсували, 11 квітня у Стокгольмі Шведська бізнес-асоціація в Україні провела бізнес-зустріч шведських та українських компаній з обговоренням актуальних питань міжнародної співпраці.
Зустріч відбулася за участі та лідерства Per Mangusson та Богдана Сенчука - Голови правління та Президента Шведської бізнес-асоціації в Україні.
Accountor Ukraine та проєкт "Відбудова України"
Від Accountor Ukraine в заході взяли участь Виконавчий директор Надія Кузів та Директор з продажів та розвитку бізнесу Світлана Свириденко. В рамках панельної дискусії щодо роботи в Україні під час війні пані Світлана говорила про те, що іноземний бізнес не тільки не закриває свої дочірні компанії в Україні, а й готовий плідно працювати на українському ринку.
Незважаючи на виклики (збитки, руйнування, зламані ланцюги постачання і т.д ), бізнес концентрується на виконанні довоєнних планів і подекуди навіть перевиконує їх!
![love-ukraine](/sites/default/files/media/images/4_0.png)
Пані Світлана також наголосила на тому, що вже зараз варто готуватися до Rebuilding-процесів, і представила новий проєкт Accountor Ukraine - "Відбудова України" - та пропозиції для "ранніх пташок" - Early bird Замовників!
Вже сьогодні жваво обговорюються теми інвестиційного майбутнього України в ключі того, що готуватися бізнесу до значних інвестиційних процесів потрібно невідкладно!
![love-ukraine](/sites/default/files/media/images/5_0.png)
Дякуємо нашим колегам та партнерам!
Дякуємо шведському офісу Accountor та Anders Krook, Jessica Lagin за гостинність, підтримку та активну участь у івенті!
Впевнені, що процеси Відбудови, які супроводжуватимуть нашу країну у найближчому майбутньому, будуть значущими та цікавими всім учасникам сьогоднішньої зустрічі!
Будемо раді так саме тепло та гостинно зустріти наших колег в Україні!